IQGreen

IQGreen

IQgreen jest suplementem opartym na naturalnych składnikach, co gwarantuje skuteczności, bezpieczeństwo stosowania, nie mniej ze względu, ze jego podstawą jest ekstrakt zielonej kawy to można przyjąć. że skierowany jest on przede wszystkim do osób, u których głównym powodem ich nadwagi są z jednej strony problemy z przemianą materii, a z drugiej gdy podstawowym problemem, powodującym nadwagę są słodycze Uważamy, na podstawie informacji zebranych w internecie, popartych wieloma artykułami opiniowanymi przez dietetyków, czy wręcz napisanych przez nich, że to jest główna grupa docelowa grupy suplementów diety takich jak IQGreen. Wspominamy o IQGreen, bo uważamy, że należy on do najlepszych środków w swojej kategorii. Jest to suplement diety oparty na ekstrakcie z ziaren zielonej kawy standaryzowanym na 18% kofeiny oraz chromie I CGA. Odpowiednie dobranie tych składników pod względem zarówno stężenia ekstraktu jak i odpowiedniego, a zarazem unikalnego połączenia proporcjonalnego decyduje właśnie o skuteczności IQGreen i jego przewadze nad konkurencją w zakresie środków opartych o zieloną kawę. Głównym kanałem sprzedaży IQGreen jest witryna http://iqgreen.pl Zakup za pośrednictwem tej strony gwarantuje nam zakup oryginalnego IQGreen, które zgodnie z informacjami zawartymi na stronach GIS jest produktem legalnie dostępnym w Polsce. Jest to o tyle ważne, że w przypadku produktów legalnie dostępnych, a tym bardziej będących już jakiś czas na rynku (w przypadku IQGreen pierwsze wzmianki na jakie natrafiliśmy pojawiały się w informacjach z 2014 roku), gwarantuje nam to wysoką jakość produktu (w końcu gdyby produkt był złej jakości to tyle czasu nie utrzymałby się na tak silnie konkurencyjnym rynku), jak i bezpieczeństwo.

IQGreen jest pakowany po 60 pigułek, co można przyjąć, że odpowiada miesięcznemu zapotrzebowaniu na ten środek u osoby go stosującej. Tak jak wspomnieliśmy wcześniej IQGreen możemy kupić za pośrednictwem strony http://iqgreen.pl jak również za pośrednictwem sklepu IQLab pod adresem http://iqlab.com.pl/sklep-iqgreen Pod jednym i drugim adresem możemy kupić w tych samych cenach i tych samych pakietach. Pojedyncze opakowanie jest sprzedawane za 99zł,, zestaw 2+1 za 189zł (po przeliczeniu szt to koszt 63zł) lub pakiet 3+2 za 279zł (analogicznie przeliczając jak w przypadku 2+1 cena za opakowanie tym razem wynosi 55,80zł). Dodatkowym udogodnieniem zakupu poprzez te kanały dystrybucji, jest możliwość zapłacenia dopiero odbierając przesyłkę jak i brak opłat za wysyłkę na terenie Polski. Ponadto IQGreen możemy kupić przez serwis Allegro, gdzie pojedyncze opakowanie to koszt tylko 59zł, 99zł musimy zapłacić za podwójne opakowanie, natomiast pakiety 2+1 oraz 3+2 są dokładnie w tej samej cenie co na stronach dystrybucyjnych.

Biorąc pod uwagę, że IQGreen jest na polskim rynku od 2014 roku i cieszy się niezmienną popularnością wśród osób walczących z nadwagą, jest świadectwem jego wysokiej jakości, skuteczności oraz bezpieczeństwie stosowania. Jednocześnie na różnych forach jak i blogach możemy spotkać bardzo dużą ilość jak najbardziej pozytywnych opinii na temat tego suplementu. Ogólnie, w przypadku jeżeli Wasz problem z utrzymaniem, bądź spadkiem wagi jest spowodowany przez słodycze i cukier, to zastosowanie IQGreen obok odpowiedniej diety i ćwiczeń wydaje się być bardzo dobrym rozwiązaniem.