Foreverslim

Foreverslim

Foreverslim to suplement diety wspomagający odchudzanie. Jest to środek, który, patrząc na ilości pozytywnych opinii na różnych blogach, w tym forach specjalistycznych, dotyczących zdrowego stylu życia jest bardzo popularny wśród osób, które zrzucić zbędne kilogramy. Sądząc po treściach opinii w znaczącej części, którą szacunkowo byśmy ocenili na ponad 98% jest zadowolona z zakupu. Świadczy też o tym również czas w jakim ten suplement jest obecny w sprzedaży. Bowiem zgodnie z informacja dostępną w zestawieniu Głównego Inspektoratu Sanitarnego dotyczącą wpisu tego suplementu, to jest on zgłoszony i legalnie dostępny od 2012r.. Utrzymanie się na rynku tyle lat w grupie PREMIUM, do której należy ten suplement świadczy naszym zdaniem dobitnie o jego jakości i zadowoleniu klientów.

Foreverslim, według danych na jakie trafiliśmy na jego temat w sieci wywodzi się z USA. Jednak obecnie, patrząc na informacje jakie są dostępne na opakowaniu jest to produkt europejski. przy czym, patrząc po opiniach publikowanych w komentarzac h do specjalistycznych artykułów, otwarcie europejskiej linii produkcyjnej w żaden sposób negatywnie nie wpłynęło na bardzo wysoką jakość produktu która jest podkreślana w opiniach, a nawet zwiększyło do niego zaufanie, właśnie ze względu na fakt, że produkcja i dostawy pochodzą z UE.

Dystrybutorem w Polsce Foreverslim jest firma IQLab z Warszawy. Preparat jest pakowany obecnie po 100 szt. Cena zależy od ilości zakupionych jednorazowo opakowań. Foreverslim jest dostępny poprzez strony http://slim24.pl, http://promoslim.pl oraz poprzez Allegro. Dystrybutor proponuje zakup 1 opakowania lub pakietów łączonych. przy czym w zależności od miejsca zakupu mamy proponowane różne wersje. I tak poprzez stronę http://slim24.pl możemy kupić pojedyncze opakowanie za 159zł,. 2 opakowania, otrzymując kolejne 2 gratis za 379zł co daje łącznie 4 opakowania i w ten sposób przeliczając cena pojedynczego opakowania wyniesie 94,75 lub jedno opakowanie za 199zł plus jedno gratis, co w przeliczeniu da cenę 99,50zł / opak.. Kolejnym kanałem dystrybucyjnym jest zakup poprzez stronę http://promoslim.pl W tym przypadku mamy podobnie jak na http://slim24.pl możemy zakupić pojedyncze opakowanie za 159zł. Jednak w przypadku zakupu pakietów mamy do wyboru 2 opakowania za 199zł (w przeliczeniu 99,50 za opakowanie) oraz 3 opakowania plus 1 gratis za 379zł (tu przy pominięciu gratisu i wliczeniu go w pakiet, cena za pojedynczą sztukę wynosi 94,75zł). Trzecim kanałem dystrybucji jest sprzedaż poprzez platformę Allegro. Tu mamy do wyboru pojedyncze opakowanie za 149zł,. podwójne opakowanie za 209zł (w przeliczeniu na sztuki 104,50) lub 3 opakowania za 299zł (99,67zł sztuka po przeliczeniu). Jest też opcja promocyjna 3+1 gratis za 339zł, co po przeliczeniu daje kwotę 84,75zł za opakowanie, oczywiście przy wliczeniu gratisu.

Zarówno na http://slim24.pl jak i na http://promoslim.pl znajduje się czytelnie podany skład (odpowiednio http://slim24.plhttp://slim24.pl/?page=o-produkcie oraz http://promoslim.plhttp://promoslim.pl/pl/teksty/o-produkcie.html ) Podobnie na jednej i drugiej stronie znajduje się czytelny regulamin, z wyraźnie podanymi danymi dystrybutora, możliwościami zwrotu czy reklamacji, gdzie podany jest adres w Polsce.

Foreverslim ma liczne grono zadowolonych klientów, których opinie bez problemu można znaleźć w internecie, swój Fan Page. Drugi Fan Page, który zajmuje się analizą opinii dostępnych w internecie oraz jest obecny w wielu blogach dotyczących mody jak i urody.